3.9.

 

POZOR!!!

 

Velice nás to mrzí, ale zítřejší koncert v Caffé URX je ze zdravotních důvodů zrušen. Brzy vás budeme informovat o náhradním termínu.

 

Váš MarZ

 

30.8.

 

Po krátké odmlce vám opět zahrajeme v Praze, a to v Caffé URX v Karlíně již příští týden v pondělí 4.9. Při příznivém počasí se bude koncert konat v příjemném prostředí vnitrobloku. Těšíme se na vás!

 

15.7.

 

Pokud se v nejbližší době nechystáte přímo na náš koncert, můžete si naše CD koupit také na stránkách vydavatelství Arta.cz stejně jako všechny tituly labelu Amplión.

Take si je můžete ve formátu .mp3 koupit nebo streamovat na Spotify, Apple Music a dalších serverech a to od poloviny července.

 

30.6.

 

ŠPUNT VYLETĚL AŽ NA MarZ :-) Po krátké regenerační odmlce bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří se podíleli na našem vesmírném večeru ve Venuši a na vzniku našeho novorozeného cédé, především: za nahrávku a vydání Alešovi Charvátovi, za pomoc ve studiu Tomášovi Mourkovi, Marcelovi Bártovi za překrásný obal, Danovi Charvátovi za grafický design, Daliboru Hrubešovi za zapůjčení jeho nejvymazlenější elektrické kytary a komba, Jakubovi Cermaque za výrobu videoklipu k písni o babičce Heleně (DNES by měla 80), Zbyškovi a Lence Fialkovým za nejen finanční podporu výroby CD, Ivaně Kranichové za sponzoring pronájmu prostoru, Markétině mamince Jitce za šaty, šampaňské a nevyčíslitelné množství další podpory ;-), Lukášovi Prchalovi za skvělé ozvučení, Vojtovi Koptovi za světelnou magii a všem Venušanům za azyl v jejich krásném divadle, Lukášovi Hausenblasovi za velmi vstřícnou a nezištnou pomoc při pořízení videozáznamu, Prokopu Fialkovi za obsluhu kamery, Petru Wajsarovi za zapůjčení kamery, Terce Váradiové za fotografie (včetně této - zbytek uveřejníme průběžně), Adamovi Pavlíčkovi za prodej CD, Matoušovi Jelínkovi za obětavý dovoz stovky zavařovaček a Kateřině Jelínkové za zprostředkování, dále muzikantům Járovi Kovaříkovi, Camilovi Callerovi, Michalovi Turkovi (který spolu s Brigitou Cmuntovou také vyrobil olbřímí stádo lampiónků), Tiborovi Židovi, Šimonu Markovi a vesmírné dámě, kmotře Dáše Voňkové, která dodala svou hudbou a přítomností transgalaktické kouzlo tomuto večeru, stejně jako Markétin nejvymeditovanější děda Luděk. A v neposlední řadě všem, kteří vážili cestu na MarZ a Venuši. Mrzí nás jediné, že někteří se už nevešli, a to je ovšem důvod k tomu brzy uspořádat další koncert :-) Těšíme se na vás!

 

 

 

4.6.

 

Naše nová deska "Na rozcestí" se blíží ke zdárnému dokončení! Křest se bude konat 21.6. v krásném prostoru Venuše ve Švehlovce a kromě nás se můžete těšit i na hosty Jaroslava Kovaříka, Camila Callera, Šimona Marka nebo Tibora Židu.

Těšíme se na vás!

19.4.

 

Máme nový videoklip! ...a rozhodně stojí za shlédnutí, protože za jeho vznikem stojí skvělý Jakub Cermaque. V nahrávce písně Helena uslyšíte také naše milé hosty - Jaroslava Kovaříka (basa) a Camila Callera (cajon). Doufáme, že si první ochutnávku z naší připravované desky užijete! Celé CD vychází na konci června u vydavatelství Amplion.