⭐️ DRUHÝ ADVENTNÍ ZÁZRAK ⭐️

Milí přátelé,

zázraky se dějí, ale je jisté, že ten náš se stal především díky Vám! Jsme moc šťastní, že jste nám pomohli dostat se mílovým skokem blíž k vydání našeho CD. Právě si připadáme jak pod vánočním stromečkem, když "vybalujeme" Vaše jména a milé vzkazy. Bylo to napínavé, takřka polovina částky se vybrala až v posledním týdnu 🙂 O to větší radost máme a děkujeme všem, kteří si na nás našli čas a v tomto období plném výdajů finančně podpořili právě nás. Děkujeme i za veškerou pomoc s propagací. Velmi si toho vážíme. Specielní dík patří Alice Bauer za překlad anglické verze!

Ti kdo si objednali CDčka, se na ně mohou těšit na jaře 2020. Ostatní ceny se budeme snažit splnit a dodat vám co nejdříve a brzy se s Vámi spojíme.

Přejeme Vám stejně tak požehnané Vánoce, jaké máme už teď my, stejně tak i nový rok a budeme se těšit brzy naviděnou, třeba v Jazz Docku 28.12.!

Váš MarZ

Dear friends,

miracles DO happen, but ours was caused mainly thanks to you! We are very happy, that you have helped us to make a big step towards releasing our new CD. We feel now like under the Christmas tree, "unpacking" your names and the nice messages. It was adventurous, almost the half of the price was collected during last week 🙂 We are all the more happy and we want to thank all of you, who gave us your time and in tese days full of expenses have chosen us and supported us. Thank you also for all the help with the promotion. We appreciate it a lot. Special thanks to Alice Bauer for the translation of the project into english!

If you chose a CD as a reward, you will get it after it's finnished, during spring 2020. Regarding the rest of the rewards, we'll get in touch with you as soon as possible.

We wish you a blessed Christmas, which we are having already now, and a happy new year as well and we are looking forward to meeting you soon, maybe on the 28th of December in Jazz Dock!

Your MarZ

8. 12. 2019
Milí přátelé, stal se nám takový malý adventní zázrak. Tajný mecenáš, kterému zatím aspoň touto cestou moc děkujeme, nám dnes vskutku velkoryse přispěl na Hithit, a proto velmi vzrostla naše už trochu uhasínající naděje, že bychom mohli cílovou částku vybrat! Zbývá nám sice už jen týden a peněz ještě jedna třetina, ale věříme, že s vaší pomocí to dáme!! Prosíme, přispějte nám na uskutečnění našeho snu, napište či povězte o tom kamarádům, sdílejte na sítích. Moc si vážíme podpory všech, kteří už to udělali. Jsme si jistí, že cédéčko bude stát za to! Foto je od Tomáše Moudrého ze studia SONO, kde jsme natáčeli.
Odkaz na Hithit

10.11.2019

Hurá! Se vskutku pikantním titulkem dnes naše Kamaše odpremiérovaly Lidovky.cz! Jsme celí žhaví, co na ně řeknete! Moc děkujeme především jejich tvůrcům Van&Haus, všem ÚŽASNÝM hercům a dalším, co se na klipu podíleli, písničkáři Jamesu Harriesovi za předskokanství před komisí a labelu Tranzistor, u něhož singl Kamaše a posléze celé CD vychází.

A TEĎ UŽ SI TO PUSŤ!!!

A abychom mohli vydávat další Hity, přispěj na Hithit i Ty - DÍÍÍÍKY!!

TADY!

 

 

1.11.2019

Je to tady! Poslouchejte a STAHUJTE KAMAŠE! 😉 ... a zlaťáky sypající se při tom z kapes posílejte na HITHIT - abyste už brzy mohli slyšet i naše ostatní hity na CD. Moc díky a enjoy! Klip bude příští čtvrtek 🤩

POSLECHNOUT SI KAMAŠE

PŘISPĚT NA HITHIT

 

21.9.2019

MarZ jede k vám !!! Liberečtí, Brněnští, Rožnovští a Olomoučtí kamarádi, doražte! Taky prosím sdílejte mezi své hudbymilovné přátele! tak naslyšenou u vás... 

19.7.2019

Už jen šest dní nás dělí od koncertu v Přístavu 186 00. Těšíme se na vás!

Více informací naleznete v sekci Koncerty nebo na FB události - https://www.facebook.com/events/2082328428727653/

Zde je krátká videopozvánka:

Už za dva týdny se setkají naše cesty v Přístavu 18600. Tady malá pozvánka od Markéty z Ber-lína do Kar-lína, odkud vás vezmeme přímo na MarZ! 👽 In two weeks our journeys will cross in Přístav 18600. Here a small Markéta’s invitation from Ber-lin to Kar-lin, from where we will take you directly to MarZ! 🎬 Special thanks for the video to Herr Direktor & Kameramann & Produzent Sebastian Saam!!! 🎬 Událost zde/ Event herehttps://www.facebook.com/events/2082328428727653/?ti=icl

Zveřejnil(a) MarZ dne Čtvrtek 11. července 2019

30. 5. 2019

V sobotu 1. 6. zahraje MarZ na Dětském dni v azylovém domě SKP HOPO, který organizuje velice dobromyslný, milý a nadšený člověk David Jílek. Podpořit jeho sbírku můžete

ZDE

anebo přímo azylový dům

ZDE

Těšíme se!

20. 5. 2019

Děkujeme TV Noe

a Honzovi Žambochovi za natočení hezkého Markétina medailonku v pořadu Mezi pražci! Začíná cca v čase 17:30, ale zhlédněte ho raději celý, stojí za to!

PRO ZHLÉDNUTÍ KLIKNĚTE ZDE

13. 4.

Čerstvá radost: geniální fotky ze Štvanice od Tomáše Moudrého - věrně zachycující atmosféru večera. Zatím na tomto odkazu, později v galerii. I ten kdo tam nebyl, vyčmuchá z nich, jak to bylo krásné. Děkujeme a těšíme se na další rok s vámi!

ODKAZ NA FOTO ZDE

5. 4. 2019

Naše první narozeniny jsou tu už za pět dní! Píšou o tom i na stránkách Fullmoonzine.cz - koukněte! Večer uvede skvělá písničkářka a naše kamarádka Eliška Walsh se svým manželem Stevem, tak to nepromeškejte! Naše raketa startuje ve 20h ve Vile Štvanice.

19. 3. 2019

10. dubna uběhne rok od prvního koncertu "DivnoMarZu", z něhož se zrodil plnotučný MarZ! Oslavíme to ve VILE ŠTVANICE a doufáme, že budete při tom! Krátce nato nás čeká nahrávání CD ve studiu SONO! Přikládáme také krásné nové foto od Tomáše Moudrého, brzy jich bude víc.

Těšíme se na vše, těšíme se na Vás!

Váš MarZ

 

30. 12.

Děkujeme všem za včerejší Jazz Dock! Byli jste skvělí a bylo vás hodně 🤩 Zůstaňte s námi i v 2019!

PF

Váš MarZ

 

15. 12.

Vydejte se ještě před koncem tohoto roku na MarZ! 💫

FOTO: Anna Baštýřová

11. 12.

DivnoMarZí šňůrka proběhla víc než úspěšně. Rozvířili jsme ovzduší v Havířově spolu s kapelou Die Butterfly (Die znamená Dáj a ne Dý - německý člen), Markéta druhý den natočila rozhovor s Honzou Žambochem a 3 písně do TV Noe v Ostravě a náhodou se přichomejtla i k vánoční párty v obchodě Italia in Ostrava a zajamovala s místním hudebním magnátem Jerrym, pak jsme v Oticích u řezníka koupili nový přírůstek do kapely - kombo fender - a večer zahráli koncert v čajovně Kratochvíle spolu s famózním hitmejkrem Šrájou a jeho tříčlenným šmitcovým kvartetem. Milujem to! ♥️

 

19. 11.

Už za týden, 26. listopadu, MarZ a vzácná Zuzana Dumková v Klubovně - dvojkoncert! Potkejme se tam!

 

 

 

14. 9.

MarZ děkuje všem, co přišli na náš včerejší koncert, moc jsme si to užili!! Chtěli bychom taky poděkovat Café Urx, které nám poskytlo azyl před deštěm ve svých úžasných undrground prostorách, Lukášovi Hausenblasovi za bleskové osvícení a Lukášovi Hamáčkovi za fotografie, které najdete v Galerii - koukněte sami, jak to bylo pěkný!! Těšíme se zase na příště!

13. 9.
Milí,

kvůli - či díky - počasí máte dnes večer jedinečnou možnost poznat karlínský underground! Doražte na plánovaný koncert MarZ místo do Přístavu do tajuplných podzemních prostor Café URX. Start bude lehce posunut, ale nejpozději na někdy mezi půl osmou a osmou. Adresa je Urxova 6. Těšíme se!

MarZ

10. 9.

Náš koncert v Přístavu 18600 se nezadržitelně blíží! Připravili jsme pro vás krátkou videopozvánku: 

MarZ 13. 9. v Přístavu 18600

Zveřejnil(a) MarZ dne Neděle 9. září 2018

 

Těšíme se na vás!

4. 9.

Kdybyste se o MarZu chtěli dozvědět něco, co třeba ještě nevíte, nebo třeba jaká teplota byla včera ve studiu, rozhovor z 3. 9. 2018 na Rádiu 1 v pořadu Daniela Vojtíška můžete vyslechnout v archivu na tomto odkazu

https://www.radio1.cz/porady/14-jazz-a-fusion-hodinka/

25. 8.

Indiáni prý říkají, že vaši sílu vám nikdo nemůže vzít, pokud mu to sami nedovolíte. To taky znamená, že si ji můžete vzít kdykoli zpátky. Podívejte se na naše nové video písně Beru si zpátky svoji sílu z Vily Štvanice, za které vděčíme Věrce Klabanové. MarZ zahraje v plné síle už 13. září v Přístavu 18600 v Karlíně 

 

7. 6. 2018

DĚKUJEME! Byli jste báječní! ...A my taky 🙂 Těšíme se nejpozději 13. září v karlínském Přístavu 18600!

 

3. 6. 2018

MarZ je blíž, než si myslíte! Naše pětičlenná formace se zbrusu novým bubeníkem Kubou Šindlerem vystoupí ve světové premiéře už tuhle středu (6. 6.) ve Vile Štvanice.

VIDEOPOZVÁNKA ZDE

24. 5. 2018

 

Naše planeta pluje tento víkend do Doks (v sobotu) a do Jílového u Prahy (v neděli). Tak si ji tam chyťte a naskočte! Díky Rudovi Puncmanovi za vesmírný plakát!!!

15. 5. 2018

U Lasíků se na nás už těší - tohle je foto z konce dubna! A my se těšíme jakbysmet!!!

8. 5. 2018

Jestli jsme správně pochopili pravidla, tak jsme ve hře tento (desátý) týden naposledy. A poprvé na bedně! ) Díky moc všem za vaše hlasy, kterými jste nás udržovali na důstojných místech, a kdybyste chtěli naposledy do nás investovat 3kč, tak 9001103, FOLK 3. 🥉Dík! Váš MarZ

2. 5. 2018

Máme za sebou krásný koncert v kostele v Horní Čermné, foto od Jana Faltýska. Děkujeme za ně, všem zúčastněným za vstřícné přijetí a taky Michalu Mihokovi za zprostředkování 💒

 

15. 4. DivnoMarZí záznam z Lesa

 

Píseň "Doma" je na YOUTUBE - KLIKNĚTE, KOUKNĚTE!

11. 4.

Vřelé díky všem za účast na včerejší historické akci v Lese! ZDE ODKAZ na fotony od Martka Drahoňovského, a tu jedna fotonka od Anny Baštýřové. Dík patří jim dvěma a také Věrce Klabanové, díky níž si brzy budete moci poslechnout první záznam naší nové formace - TO BE CONTINUED!!

27. 3.

Nemusíš.
Ale stačí Jen naslouchat.
Nepřijdeš-li Dnes, možná to bude posléze Tvá Stezka stesků.
Toto bude Tak trochu Vánoční Muzika. Real Feel.
Muzika, kterou už možná Nikdy neuslyšíš. 
Tak akorát napůl, tak trochu spolu.
V hlubinách Ves Míru vyplouvá DivnoMarZ.
Pomalým krokem, ale přece se blíží.
Neměj Strach.
Sejdeme se V lese.
A co Ty?

11. 3. MarZ on tour!

Jarní tour sice začala na sněhu, ale skončila jarně. Takže - vše óká! Díky všem, kdo nám pomohli, poskytli azyl, přišli na koncerty a podpořili náš pocit, že to MÁ smysl. A jedem dál, za měsíc, 10. dubna, chystáme v Praze velkou novinku!

 

6.3.

 

Dnes MarZ vyráží na svoji jarní (mini) tour !!! Přijďte za námi v některém z těchto měst:

MarZ - tour jaro 2018

5.3.

Paráda, MarZ ve Folkparádě na Čro!

Prosíme, máte-li chvíli a 3 koruny, buďte od té dobroty a hlasujte pro nás formou SMS ve tvaru FOLK(mezera)12 na číslo 900 11 03. Hlasuje se do středeční půlnoci.

Fík!

http://www.rozhlas.cz/kraje/folkparada

11. 2.

Byli jsme k našemu velkému potěšení pozváni moderátorem a dramaturgem Petrem Vizinou do pořadu Kultura+ na ČT. Třikrát sláva, že televize se zajímá i o nás, "neznámé umělce" 🙂 Natáčení bylo moc příjemné a děkujeme celému štábu za vstřícnost a pohodovou atmosféru! Jedna píseň + mikrorozhovor zazněly ve vysílání a jedna je na stránkách pořadu na FB. Tady jsou odkazy. Endžój!!

http://www.ceskatelevize.cz/porady/11685027707-kultura/218411058240006/
(jsme až na konci)

https://www.facebook.com/kulturact24/videos/2110117559006219/?hc_ref=ARSgpY5SXfdhyx_Kv0fxj4lFqoKAf3uxH3IMqwSDRkflJmhcW6YJfADQwvB876SACxE

 

 

Kulturaplus_03

10.1.

Takže. Začátkem roku se mi zdál sen, že se Štěpán Janoušek hrajeme na nějaký jakoby politický akci s nádechem revoluce a hezkou poklidnou atmosférou, kde jde lidem o dobrou věc. Jelikož jsem umělec neangažující se, opravdu jsem si nemyslela, že i tenhle sen by se mohl vyplnit. Asi za 3 dny mi napsal Jan Jícha (děkuji!!), jestli nechci zahrát v Rock Café na podporu kandidatury PF. Tak jsem se nad tím zamýšlela a hlavně se informovala o Pavlu Fischerovi, neb jsem o něm nevěděla, přiznávám, zhola nic (na stole mi ležel Respekt s přehledem kandidátů, že to jako nějak do těch voleb nastuduju). A ke svýmu překvapení jsem nenašla důvod, proč bych ho neměla podpořit, nepřišel pocit, že to nemám dělat. Naopak mi došlo, že právě tohohle muže, kterého jsem dnes slyšela mluvit i naživo a bylo to velmi lidské, bych měla opravdu velmi ráda za prezidenta. Jsem taky moc ráda, že Štěpán - přísahám že bez nátlaku - se přidal ke mně a sen se tedy opravdu naplnil, mohli jsme zahrát na téhle příjemné akci. I kdyby to nemělo kýžený efekt, význam to má.
Tím chci říct: nevěřte průzkumům, vždyť mohou být mylné a hlavně mnozí ignoranti jako já se můžou rozhodnout až na poslední chvíli. Můj hlas je jedna z nejcennějších věcí, co mám, a sami víte, že používat ho se zaťatýma zubama není ono. Ať už budete volit jakkoli, nebojte se volit srdcem - aspoň já to teda jinak už dělat nechci. Mar

2018

31.12.

Naše Vánoční píseň zazní v pořadu Slyšte, lidé - Pestré hudební Vánoce na radiu Proglas v repríze 1. 1. ve 3 ráno (k poslechu již teď z premiéry 26.12. v archivu). Hezká možnost, jak zakončit Silvestrovské oslavy, ne? - protože jak na Nový rok, tak po celý rok! Děkujeme Milanu Tesařovi a ještě jednou všem přejeme ladný rok 2018 a doufáme v setkání s mnohými z vás na našich koncertech! Mar

22.12.

Milí,

v tomto předvánočním čase a zároveň přesně půl roku po křtu našeho CD - tedy opět na slunovrat - posíláme živý záznam písně Lada. Je o narození dítěte, krásné holčičky, která mi vloni na přelomu roků vdechla do duše mír a přinesla sem na Zem v sobě kus ves-mírného klidu. Stejně jako všechny čerstvě narozené děti a stejně jako dítě, které v blízkých dnech budeme všichni oslavovat. Přejeme Ladě k jejím blížícím se narozeninám hodně zdraví a lásky a vše dobré do života a Vám všem krásné Vánoce a požehnaný nový rok!

Markéta a Štěpán

5. 12.

Chcete si zpříjemnit předvánoční čas? Jděte se podívat na Markétin sólový koncert! Koná se 12.12. v Prostě kafe na adrese Kodaňská 53. Odkaz na FB událost zde: https://www.facebook.com/events/212161572663441/?__mref=mb

MarZ

20.11.

Byli jsme pozváni do Českého Rozhlasu, abychom pohovořili o ideálech a praxi mladých muzikantů.. Záznam si můžete poslechnout zde: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3951616

MarZ

18.11.

Když si uděláte těhotenskej test a vybarví se kolonka "Tak trochu"... Záznam ze křtu CD MarZu ve Venuši.

Vřelé díky Lukášovi Hausenblasovi za kameru a střih a Prokopovi Fialkovi též za kameru. Mixoval Štěpán.

Live už 22. 11. 19h KC Vozovna a 2. 12. 19h Komunikační prostor Školská. Hejahej!

3.9.

POZOR!!!

Velice nás to mrzí, ale zítřejší koncert v Caffé URX je ze zdravotních důvodů zrušen. Brzy vás budeme informovat o náhradním termínu.

Váš MarZ

30.8.

Po krátké odmlce vám opět zahrajeme v Praze, a to v Caffé URX v Karlíně již příští týden v pondělí 4.9. Při příznivém počasí se bude koncert konat v příjemném prostředí vnitrobloku. Těšíme se na vás!

15.7.

Pokud se v nejbližší době nechystáte přímo na náš koncert, můžete si naše CD koupit také na stránkách vydavatelství Arta.cz stejně jako všechny tituly labelu Amplión.
Take si je můžete ve formátu .mp3 koupit nebo streamovat na Spotify, Apple Music a dalších serverech a to od poloviny července.

19488677_1075680162567861_1706836429436404264_o

30.6.

ŠPUNT VYLETĚL AŽ NA MarZ 🙂 Po krátké regenerační odmlce bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří se podíleli na našem vesmírném večeru ve Venuši a na vzniku našeho novorozeného cédé, především: za nahrávku a vydání Alešovi Charvátovi, za pomoc ve studiu Tomášovi Mourkovi, Marcelovi Bártovi za překrásný obal, Danovi Charvátovi za grafický design, Daliboru Hrubešovi za zapůjčení jeho nejvymazlenější elektrické kytary a komba, Jakubovi Cermaque za výrobu videoklipu k písni o babičce Heleně (DNES by měla 80), Zbyškovi a Lence Fialkovým za nejen finanční podporu výroby CD, Ivaně Kranichové za sponzoring pronájmu prostoru, Markétině mamince Jitce za šaty, šampaňské a nevyčíslitelné množství další podpory ;-), Lukášovi Prchalovi za skvělé ozvučení, Vojtovi Koptovi za světelnou magii a všem Venušanům za azyl v jejich krásném divadle, Lukášovi Hausenblasovi za velmi vstřícnou a nezištnou pomoc při pořízení videozáznamu, Prokopu Fialkovi za obsluhu kamery, Petru Wajsarovi za zapůjčení kamery, Terce Váradiové za fotografie (včetně této - zbytek uveřejníme průběžně), Adamovi Pavlíčkovi za prodej CD, Matoušovi Jelínkovi za obětavý dovoz stovky zavařovaček a Kateřině Jelínkové za zprostředkování, dále muzikantům Járovi Kovaříkovi, Camilovi Callerovi, Michalovi Turkovi (který spolu s Brigitou Cmuntovou také vyrobil olbřímí stádo lampiónků), Tiborovi Židovi, Šimonu Markovi a vesmírné dámě, kmotře Dáše Voňkové, která dodala svou hudbou a přítomností transgalaktické kouzlo tomuto večeru, stejně jako Markétin nejvymeditovanější děda Luděk. A v neposlední řadě všem, kteří vážili cestu na MarZ a Venuši. Mrzí nás jediné, že někteří se už nevešli, a to je ovšem důvod k tomu brzy uspořádat další koncert 🙂 Těšíme se na vás!

IMG_1560 (2800x1867)

4.6.

Naše nová deska "Na rozcestí" se blíží ke zdárnému dokončení! Křest se bude konat 21.6. v krásném prostoru Venuše ve Švehlovce a kromě nás se můžete těšit i na hosty Jaroslava Kovaříka, Camila Callera, Šimona Marka nebo Tibora Židu.
Těšíme se na vás!

19.4.

Máme nový videoklip! ...a rozhodně stojí za shlédnutí, protože za jeho vznikem stojí skvělý Jakub Cermaque. V nahrávce písně Helena uslyšíte také naše milé hosty - Jaroslava Kovaříka (basa) a Camila Callera (cajon). Doufáme, že si první ochutnávku z naší připravované desky užijete! Celé CD vychází na konci června u vydavatelství Amplion.

2017